Bankų pasiūlymai
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau
Sutinku

rčiau miesto, arčiau gamtos, arčiau tavęs

Kuriame projektą veržliems, spontaniškiems ir atviriems žmonėms, kurių kiekviena gyvenimo diena yra verta istorijos. Tiems, kam nuolat pritrūksta valandų dienoje, nes norisi nuveikti tiek daug, suderinti darbą ir laisvalaikį, kopti karjeros laiptais, pramogauti, išmėginti naujas patirtis, pajausti, kad iš tiesų gyvena!

Gyvenk nuo
2022 m. IV ketv.
Pradedame
2021 m. I ketv.
Pradedame
2021 m. I ketv.
Gyvenk nuo
2022 m. IV ketv.

Ozo parkas kieme

Laisvalaikio gamtoje nebereikia planuoti – jis čia pat, kieme. Kai vos suspėji gyventi savo paties nustatytu ritmu, namus supanti aplinka ir vieta mieste tampa pagrindiniu prioritetu. Gali per akimirką atsidurti ant suoliuko Ozo parke ir gerti kavą, išeiti pasivaikščioti su savo keturkoju draugu ar tęsti darbus su kompiuteriu medžių paunksmėje.

Veiksmo ir pramogų sūkuryje

GO life kvartalas nurimsta vos kelioms valandoms per parą. Jau visai netrukus nuo ryto aušros į šalia esančius sporto klubus sugrįš sveiko gyvenimo būdo šalininkai. Dienomis, didžiuliuose prekybos centruose pramogaus bei apsipirkinės poros, draugai bei šeimos.

O ką jau kalbėti apie išsiilgtus koncertus arenoje ar poilsį vandens pramogų parke. Visa ši miesto gyvenimo atmosfera apsups tave kelių minučių spinduliu ir niekada nereikės sukti galvos, kur pastatyti automobilį.

Keliauk patogiai

15 min. – tai laiko intervalas, kurį reikia susiplanuoti, norint keliauti iki miesto širdies. Moderni, gerai apgalvota infrastruktūra, besidriekianti šalia GO life projekto, leidžia nevaržomai judėti tavo pasirinkta transporto priemone. Ar ištikimai tarnaujančiu dviračiu, saugomu projekto dviračių saugykloje, ar su viešuoju transportu aplenkti dienos piką ar savo ištikimuoju elektromibiliu patogiai riedėti atskira juosta.

Pasirinkimo laisvė tarnauja tau.

Džiaugsmą kelianti aplinka

Laužome visus nusistovėjusius standartus, didelį dėmesį sutelkiame ne tik būstui, bet ir jį supančiai aplinkai. Kiemus įrengiame taip, kad galėtum mėgautis visomis saulėtomis dienomis gryname ore! Čiupti kavos puodelį ir prisėsti ant išmaniųjų suoliukų, grožėtis aplinka bei skaityti knygas ar pasveikinti saulę jogos pratimais čia pat pievelėje. Nebereikia keliauti iki gamtos, nes ši supa tavo namus!