Bankų pasiūlymai
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau
Sutinku

Išlik ramus, mes žinome kaip statyti namus

Rinkoje mes esame toli gražu ne naujokai. Namus kuriame ir statome nuo 2006-ųjų metų. Prieš imdamiesi projekto, pirmiausiai sau atsakome į klausimą – kuo jis bus išskirtinis? Siekiame, kad gyvenimas mūsų sukurtose gyvenvietėse tekėtų kuo įdomiau ir kūrybiškiau. Vadovaudamiesi tokiu požiūriu kuriame namus ežerėlių pašonėse, ant Baltijos jūros kranto Šventojoje, šalia Vilnelės ar pačiame miesto centre, kur pro langus atsiveria kvapą gniaužianti panorama.

Žinome, kad šiandieniniam žmogui yra svarbus balansas: tarp darbo ir laisvalaikio, miesto ir gamtos. Todėl nenutolstame nuo miesto širdies, bet surandame išskirtinį gamtos prieglobstį. Ši dermė leidžia žmonėms atitrūkti nuo triukšmo, mėgautis gamta ir ramybe, tačiau ir lengvai pasiekti miestą bei patogiai keliauti.

Šiandien esame tarp stipriausių nekilnojamojo turto vystytojų Lietuvoje. Tai, kad esame patyrę, inovatyvūs, reiklūs kokybės bei ilgaamžiškumo atžvilgiu, mums leido užsitarnauti klientų pasitikėjimą. Mums jis – be galo svarbus, nes namus parduodame ne kaip pirkinį, o gyvenimo istoriją, kuri, norime, kad būtų laiminga.